ଏତିକି ଟଙ୍କାର ବଙ୍ଗଳାରେ ରୁହନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁର

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁର ଆଜି ତାଙ୍କର ୩୬ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଏଭରଗ୍ରୀନ ଅଭିନେତା ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସୋନମ କପୁରଙ୍କୁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର୍‌ ଗଢିବାକୁ ଅନେକ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ସେ ପକେଟ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ୱେଟର କାମ କରୁଥିଲେ। ସୋନମଙ୍କର ସିଙ୍ଗାପୁରର ଏକ ମେକ୍ସିକୋ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ୱେଟର୍‌ସ ଭାବରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଅନିଲ କପୁର ଝିଅର ଅନେକ ଫଟୋ ଶେୟାର କରି ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। […] The post ଏତିକି ଟଙ୍କାର ବଙ୍ଗଳାରେ ରୁହନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁର appeared first on Dharitri Odia News.

ଏତିକି ଟଙ୍କାର ବଙ୍ଗଳାରେ ରୁହନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁର
ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁର ଆଜି ତାଙ୍କର ୩୬ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଏଭରଗ୍ରୀନ ଅଭିନେତା ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସୋନମ କପୁରଙ୍କୁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର୍‌ ଗଢିବାକୁ ଅନେକ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ସେ ପକେଟ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ୱେଟର କାମ କରୁଥିଲେ। ସୋନମଙ୍କର ସିଙ୍ଗାପୁରର ଏକ ମେକ୍ସିକୋ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ୱେଟର୍‌ସ ଭାବରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଅନିଲ କପୁର ଝିଅର ଅନେକ ଫଟୋ ଶେୟାର କରି ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଫଟୋ ଶେୟାର କରି ଅନିଲ ଲେଖିଛନ୍ତି, ସୋନମ, ଯେଉଁ ଝିଅ ସର୍ବଦା ତାଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନକୁ ଅନୁସରଣ କରେ ଏବଂ ସହୃଦୟକୁ ଶୁଣେ! ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ଝିଅକୁ ବଢିବା ଦେଖି ମାତାପିତା ଭାବରେ ଏକ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହେବା ପରି। ମୁଁ ଏପରି ଅଦ୍ଭୁତ ସନ୍ତାନ ପାଇ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ। ତୁମେ ଆଗକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଦୟାଳୁ ହୁଅ ବୋଲି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି। ସୋନମ କପୁର ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ସ୍ବମୀ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ସହ ଦିଲ୍ଲୀ ଘରେ ରୁହନ୍ତି। ଏହି ଘର ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ। ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ପରିବାର ବ୍ୟବସାୟ ବହୁତ ବଡ ଅଟେ। ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅବସ୍ଥିତ ସୋନମଙ୍କ ଘରର ମୂଲ୍ୟ ୧୭୩ କୋଟି ଟଙ୍କା। ଆନନ୍ଦ ଦିଲ୍ଲୀର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟବସାୟ ହରିଶ ଆହୁଜାଙ୍କ ପୁଅ। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ‘ଭାନେ’ର ସିଇଓ ତଥା ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା। The post ଏତିକି ଟଙ୍କାର ବଙ୍ଗଳାରେ ରୁହନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁର appeared first on Dharitri Odia News.