ଏହି ଟେଲି ଶୋ’ ଜିତିଲା ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ, ହିଟ୍‌ ହେଲା ଅନୁପମାର ଲାଟେଷ୍ଟ ଟ୍ରାକ୍‌…

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨।୦୬: ସାଧାରଣତଃ ଅନେକ ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଅନୁଯାୟୀ ସିରିଏଲ୍‌ ଦେଖିଥାନ୍ତି କିଏ ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସ୍‌ ତ ଆଉ କିଏ ଜୀ ଟିଭି ସୋନି ଟିଭି । ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଏହାରି ଭିତରେ  ଟିଭି ଦର୍ଶକମାନେ ସିରିଏଲ୍‌ର TRP ଲିଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଖୁବ୍‌ ଆଗ୍ରହୀ? ଟିଭିର ସୁପରହିଟ୍ ଶୋ’ର ତାଲିକା BARC ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତି ଗୁରୁବାର ଜାରି ହୋଇଥାଏ । ଗୁରୁବାରର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ଟି ଟିଭି ଶୋ’ର ବାହାରକୁ ଆସେ, ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରତି ସପ୍ତାହରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ନା କିଛି ହଲଚଲ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ତାଲିକା ଦେଖିବା ପରେ, ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କୁହାଯାଇପାରେ କି ଏବେ ନାଗିନ୍‌ -୬ ଏବଂ ଇମଲି ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର ଚାଲିଛି । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ଟି ଟିଭି ଶୋ' । Most-liked Hindi TV shows (Jun 13-19) based on audience engagement #OrmaxPowerRating pic.twitter.com/bOZdsjdkGZ— Ormax Media (@OrmaxMedia) June 21, 2022 ନିକଟରେ ଦୟାବେନନଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଖବର ହେତୁ ତାରକ ମେହେତା କା ଓଲଟା ଚଷମା ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । କୁହାଯାଉଛି କି ଦୟାବେନ ଏହି ଶୋ’ରେ ଶୀଘ୍ର କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣ ହେଉଛି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ଟି ଟିଭି ଶୋ’ର ତାଲିକା ଏକ ନମ୍ବରରେ ରହିଛି । ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରୁପାଲି ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ଶୋ' ଅନୁପମା ମଧ୍ୟ ଟପ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏହା ପରେ, ଗୁମ୍ ହୈ କିସିକେ ପ୍ୟାର୍ ମୈଁ,  ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲତା ହୈ ଏବଂ କୁଣ୍ଡଲି ଭାଗ୍ୟ । ଏହି ତାଲିକାରେ କୁମ୍‌କୁମ୍‌ ଭାଗ୍ୟ , ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଷ୍ଟୋର, ନାଗିନ୍‌, ଭାଗିଆ, ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଷ୍ଟୋର, ନାଗିନ, ଇମଲି ଏବଂ ଭାଗଲକ୍ଷ୍ମୀ ଅଛନ୍ତି। କହିବାକୁ ଗଲେ ଗତ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଧରି, ଷ୍ଟାର୍ ପ୍ଲସ୍ ର ନୂଆ ଶୋ' ବନି ଚାଓ ହୋମ୍ ଡେଲିଭରି BARC ରିପୋର୍ଟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି । ବନି ଚାଓ ହୋମ ଡେଲିଭରି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଓରମାକ୍ସର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ ତାଲିକାରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରି ନାହିଁ ।

ଏହି ଟେଲି ଶୋ’ ଜିତିଲା ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ, ହିଟ୍‌ ହେଲା ଅନୁପମାର ଲାଟେଷ୍ଟ ଟ୍ରାକ୍‌…
ମୁମ୍ବାଇ ୨୨।୦୬: ସାଧାରଣତଃ ଅନେକ ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଅନୁଯାୟୀ ସିରିଏଲ୍‌ ଦେଖିଥାନ୍ତି କିଏ ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସ୍‌ ତ ଆଉ କିଏ ଜୀ ଟିଭି ସୋନି ଟିଭି । ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଏହାରି ଭିତରେ  ଟିଭି ଦର୍ଶକମାନେ ସିରିଏଲ୍‌ର TRP ଲିଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଖୁବ୍‌ ଆଗ୍ରହୀ? ଟିଭିର ସୁପରହିଟ୍ ଶୋ’ର ତାଲିକା BARC ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତି ଗୁରୁବାର ଜାରି ହୋଇଥାଏ । ଗୁରୁବାରର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ଟି ଟିଭି ଶୋ’ର ବାହାରକୁ ଆସେ, ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରତି ସପ୍ତାହରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ନା କିଛି ହଲଚଲ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ତାଲିକା ଦେଖିବା ପରେ, ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କୁହାଯାଇପାରେ କି ଏବେ ନାଗିନ୍‌ -୬ ଏବଂ ଇମଲି ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର ଚାଲିଛି । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ଟି ଟିଭି ଶୋ' । Most-liked Hindi TV shows (Jun 13-19) based on audience engagement #OrmaxPowerRating pic.twitter.com/bOZdsjdkGZ— Ormax Media (@OrmaxMedia) June 21, 2022 ନିକଟରେ ଦୟାବେନନଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଖବର ହେତୁ ତାରକ ମେହେତା କା ଓଲଟା ଚଷମା ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । କୁହାଯାଉଛି କି ଦୟାବେନ ଏହି ଶୋ’ରେ ଶୀଘ୍ର କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣ ହେଉଛି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ଟି ଟିଭି ଶୋ’ର ତାଲିକା ଏକ ନମ୍ବରରେ ରହିଛି । ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରୁପାଲି ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ଶୋ' ଅନୁପମା ମଧ୍ୟ ଟପ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏହା ପରେ, ଗୁମ୍ ହୈ କିସିକେ ପ୍ୟାର୍ ମୈଁ,  ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲତା ହୈ ଏବଂ କୁଣ୍ଡଲି ଭାଗ୍ୟ । ଏହି ତାଲିକାରେ କୁମ୍‌କୁମ୍‌ ଭାଗ୍ୟ , ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଷ୍ଟୋର, ନାଗିନ୍‌, ଭାଗିଆ, ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଷ୍ଟୋର, ନାଗିନ, ଇମଲି ଏବଂ ଭାଗଲକ୍ଷ୍ମୀ ଅଛନ୍ତି। କହିବାକୁ ଗଲେ ଗତ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଧରି, ଷ୍ଟାର୍ ପ୍ଲସ୍ ର ନୂଆ ଶୋ' ବନି ଚାଓ ହୋମ୍ ଡେଲିଭରି BARC ରିପୋର୍ଟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି । ବନି ଚାଓ ହୋମ ଡେଲିଭରି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଓରମାକ୍ସର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ ତାଲିକାରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରି ନାହିଁ ।